Jiná realita.

Realitní makléři. Ti mají skoro tak hroznou pověst jako koučové. (...) No, vzpomeňte si sami na nějakou Vaši zkušenost s poptávkou, prodejem či nákupem nemovitosti. Klidně si v klidu celý ten strašidelný příběh odehrajte. Jak se makléř soustředí na rychlost, na peníze, jak neodpovídá, když má, jak nevíte, na jakou stranu to hraje, jak Vám vybraný byt prodal před nosem někomu jinému, jak jste bojovali o vrácení zálohy.


Tak trochu jiná realitní makléřka

Nic z toho se Vám s Terezkou nestane. Terka se rozhodla dělat realitní služby jinou formou. Jejím posláním je pomáhat ostatním s bydlením. Tereza nad všechny zájmy skutečně upřednostňuje, abyste se Vy v celém realitní procesu cítili dobře a chtělo by se říct, bezpečně. Je si v každé minutě vědoma, že jde často o Vaši životní investici, zásadní životní změnu. „Vždycky budu stát po boku klienta a hledat pro něj ta nejlepší řešení.“


Občas mí klienti stojí zrovna na takové životní křižovatce, která potřebuje ať už dočasnou nebo trvalou změnu bydlení. Na takové křižovatce býváme zpravidla velmi křehcí a potřebujeme, aby o nás v takové chvíli pečovali. A to Tereza umí.


www.terezamazankova.cz
Tereza Mazánková - realitní makléřka