top of page
Logo Life Coaching Helena Theunissen

Jak probíhá coachingové sezení?

Jsem kouč a mentor, který Vás provází obtížnými životními situacemi. Můžete očekávat velké zaujetí pro společný cíl, nadšení, energii, kterou Vás nabíjím pro Vaše další kroky.

 

Mám také skvělé zkušenosti s on-line sezeními, umím rozptýlit obavy z takového způsobu spolupráce, energii i entusiasmus předávám i on-line. Vyzkoušejte si on-line sezení, budete překvapeni!

 

Uvědomuji si, že některé životní situace potřebují komplexnější péči a že pouze kouč dost možná nestačí, proto Vám nabízím síť kontaktů na spolupracující profesionály ze souvisejících oborů.

Mým cílem je, abyste si během naší spolupráce osvojili mentalitu koučování změn a stali se tak svým vlastním koučem pro náročné situace, které vás ve vašem životě ještě čekají, a abyste moje služby v podstatě nadále nepotřebovali.

Mé coachingové principy

osobní koučka Helena Theunissen zapisuje poznámky při koučinovém sezení

1: Beru si to osobně. Na Vás a Vaší spokojenosti s osobním rozvojem mi záleží.

2: Má práce je založená na osobním setkání nebo on-line coachingu. Sezení zpravidla trvají 1,5 h a předchází  jim 30 min úvodní seznamovací schůzka, která je zdarma.

3: Vyberte si PROGRAM pro vlastní rozvoj podle Vašich potřeb, ZDE.

4: Při práci se soustředím na vyhledávání toho podstatného a nezbytného pro Váš osobní i pracovní rozvoj. Dělám si poznámky.

5: Aktivně Vám naslouchám, pečlivě vybírám ty správné otázky k poznávání Vás i Vaší cesty.

6: Rozhovor i konkrétní zadání vedou k dosažení určitého cíle, zpracování tématu, započetí životní změny. Vy se na zpracování zadání aktivně podílíte. BONUS: ze spolupráce vzniká Vaše osobní, inspirující kniha jako průvodce změnami po celý Váš život.

7: V mé práci jsou důležitější Vaše pocity uspokojení a dlouhodobé radosti  než dokonalost jednoho konkrétního splněného cíle.

Připraveni na změnu? Stačí napsat!

JUDr. Helena Theunissen

IČ: 04502752

+420 604 301 541

helena@helenatheunissen.cz

Praha, Česká republika

bottom of page