Image by Michael Olsen

Inspirativní příběhy

... když klienty sdílejí své zkušenosti

Alice, digital marketing

ÚLEVA

Říkám si, že jsem s koučinkem s Helenou mohla začít už dávno a ne čekat, až mi ji přátelé dají k narozeninám! Nebyla jsem na svou situaci (profesní změny) sama, spolu jsme ji zpřehlednily, neřešily nedůležité a naopak se pustily do toho, na čem mi skutečně záleželo.

 

Eva G., advokátka

SMĚŘOVÁNÍ

S Helenou jsme probraly nejen možnosti mého profesního směřování. Skvěle mířené otázky a neuvěřitelné umění naslouchat přinesla vnitřní prozření, díky kterým jsem věděla, co mám udělat a hlavně jak. Objevila jsem, jak využít své zkušenosti! Děkuji za vše!

Petr Wagner, podnikatel

STRUKTURA

Potřeboval jsem si ujasnit, že nejdu nesmyslným směrem a že věci logicky navazují. Chtěl jsem znát názor nezaujatého člověka a udělat si jasno v tom, co a jak dál. A to se povedlo. Jsem Vám opravdu vděčný za čas, pomoc a skutečné zaujetí řešit mé problémy. V tuto chvíli zbývá už jen vše "odmakat". Ještě jednou moc děkuji, máte skutečný talent naslouchat lidem!!!

JM, Yoga & Mind Terapeut

VÝSLEDEK

​Osobně cítím, že další naše setkání už není třeba. Velmi bych Vám chtěl poděkovat za Váš čas a Vaše cenné rady. Hodně mě to obohatilo a splnilo to má očekávání. Jsem rád, že jsem Vás mohl. Ať se Vám daří.

Gabriela R., HR

(Z)ORIENTACE

Na Helenu jsem se obrátila s otázkou smysluplnost návratu do korporátu po dětech. Chtěla jsem mít možnost využít, co opravdu umím, mít možnost být sama sebou a zároveň mít pocit, že to, co dělám, někam vede, někomu pomáhá, má nějaký výsledek. Věděla jsem, že chci něco jinak a Helena mi pomohla se v mých představách a možnostech zorientovat, načrtly jsme spolu můj další pracovní život. Nyní pomáhám jiným v hledání jejich uplatnění a cítím radost a uspokojení, když získají práci, kterou si přáli.

Tereza Štěpánková, supervisor - spedice

PERSPEKTIVA

Prožívala jsem nelehké období jak v soukromém, tak i v pracovním životě. Myslela jsem, že vše musím zvládnout minimálně na 200%, doufala jsem, že se "něco" stane a vše se (samo!) vyřeší. Kupodivu se nestalo nic. Helča mi pomohla naučit se dívat na věci z úplně jiných směrů a vrátit mi život do vlastních rukou a užívat si jej. Díky za vše! 

Kateřina Muráni, senior manažer e-commerce

SEBEPOZNÁNÍ

Řešila jsem změnu kariéry. S Helenou jsme procházely mé úspěchy, potřeby a přání, co mi pracovně vyhovuje a co nikoliv. Co mě v životě baví a co bych určitě dělat nechtěla. Překvapilo mě nakolik náročné mohou být běžné personalistické otázky, když někdo skutečně trvá na jejich zodpovězení a kolik se toho jejich prostřednictvím mohu o sobě dozvědět. Dnes mám vysněnou práci, super kolektiv a každý den se do práce těším!

Bára Petrová, stylistka

IMPULS

Pracovala jsem jako event manažerka na volné noze a stále více tíhla k módě, ale nevěděla jsem, jak toto moje nové působení pořádně rozjet. S Helenou jsem si ujasnila, co mě nejvíc zajímá, kde mám své klienty, vytvořily jsme nové webovky a vizitky a přišly nové příležitosti. Mám práci snů a dělám, co mě baví!

Edgar Arancibia, muzikant/student/pracovník v hotelových službách

ODVAHA

Díky Heleně jsem si více uvědomil svou hodnotu a získal odvahu k změně zaměstnání, což způsobilo, že jsem spokojenější i v životě osobním. Dokázal jsem objevit aspekty své osobnosti, které jsem dříve nevnímal. Díky, Heleno.

Lucia Morrison, advokátka a překladatelka

PŘEKONÁNÍ

Osobně se považuji za velice pozitivního a vděčného člověka, k překonání zásadní životní výzvy (nová práce, životní styl) jsem ale Helenu potřebovala. Pomohla mi vidět, že i negativní zkušenost mohu proměnit v příležitost, že i drobné úspěchy se nemají nechat přejít bez povšimnutí, a že i v nelehké životní situaci se vždy dá nalézt záchytný bod.

Tomáš Vácha, podnikatel

ENERGIE

Helenu jsem vyhledal v momentě, kdy jsem stál na počátku mého nového business projektu a dostal jsem se do bodu, kdy jsem nevěděl, která z věcí, co hoří, má prioritu. Pomohla mi utřídit myšlenky, ale i představy, dodala energii pro další obchodní jednání a její nadhled a racionální přístup mi pomohli vidět skutečnosti z jiné perspektivy.

Karolina Zelenková, advokátka

OBOHACENÍ

S Helenou spolupracuji dlouhodobě – v určitých náročných životních, ale i pracovních fázích mi umožnila rozpoznat možnosti, které při rozhodování mám, a srovnat hodnoty a myšlenky. Mám velice náročnou práci, kterou miluji, a Helena mi pomohla uvědomit si, že i mimo tuto práci mám co objevovat a že mám v sobě řadu snů, které jsem si až do nedávné doby neměla čas splnit.

Jitka Šnajdrová, specialistka na organizaci kanceláří a domácností

INSPIRACE

Nadmíru inspirativní rozhovory! S humorem a lehkostí jsme prošly mé dosavadní zkušenosti, utvrdila jsem se v tom, co je mi nejbližší, co mi nejlépe jde, a jak bych to mohla využít. Nyní jsem pyšná na to, co umím, a hlavně znám svůj směr!

Eva Krblichová, asistentka ve veřejné správě

ROZHODNUTÍ

Potřebovala jsem nutně změnu. Práce ve stereotypním zaměstnání mě nebavila, společenský život nestál za mnoho a na bydlení u kamarádky jsem už byla velká. Helena mi pomohla ujasnit si, co bych chtěla dělat a jaké první kroky mohu učinit. Poradila mi, když jsem tápala. Dnes mám super práci s prima lidmi, svůj vlastní byt a taky lásku.

Lucie Lansdorfová, manažerka obchodu s kosmetikou

AUTONOMIE

Helena mě provedla zásadními rozhodnutími týkajících se školy, práce, ale i vztahů. Svou přímostí a trefnými otázkami mi pomohla uvědomit si, že se mohu přestát bát názorů ostatních, žít svůj život a říkat věci podle sebe bez stálé touhy zavděčit se. Nyní si více vážím sebe sama a nacházím konečně cestu, jak se mít ráda. Děkuju, že jsi, Helí!

Kateřina Azavedo, advokátka

MOŽNOSTI

Helenino naslouchání a především jednoduché otázky, na které ovšem vůbec nebylo snadné odpovědět, mi pomohly otevřít mou mysl novým možnostem, nové profesní cestě. Helena má přirozený talent za poměrně krátkou dobu se v člověku zorientovat, pomoct mu uvědomit si, co opravdu chce a pak ho nenásilně vést ke splnění jeho cíle.

Petra, Customer service

NADŠENÍ

Vaše neskutečná energie, ráznost a schopnost říct přešně to, co člověk na druhé straně právě potřebuje slyšet, mě vždy nakopne na pár dní dopředu. Jste fakt úžasná!

Honza,Sales Director

CÍLE i CESTA

Nyní přesně vím, jaký okamžik má nastat v mém životě. On určitě přijde, a až přijde, budu díky Vám připravený. Zkrátila jste mi cestu tam, kam bych šel oklikou. Jsem Vám vděčný.

Připraveni na změnu? Stačí napsat!

JUDr. Helena Theunissen

IČ: 04502752

+420 604 301 541

helena@helenatheunissen.cz

Praha, Česká republika

© 2021 Helena Theunissen