top of page
Image by Michael Olsen
Logo kouč a mentor Helena Theunissen

Inspirativní příběhy

... když klienty sdílejí své zkušenosti s coachingem

Alice, digital marketing

PODPORA

Říkám si, že jsem s koučinkem s Helenou mohla začít už dávno a ne čekat, až mi ji přátelé dají k narozeninám! Nebyla jsem na svou situaci (profesní změny) sama, spolu jsme ji zpřehlednily, probraly možnosti jako výpověď či nové pracovní nabídky, oddělily jsme důležité od nepodstatného. Já se pak pustila do realizace toho, co jsem si sama zvolila, Helena mi přitom byla oporou.

 

Jitka Š., finanční specialistka

LÉPE ŽÍT

S Helenou jsem se prvně setkala skrze její článek v Ženě a život. Týkal se chování, které jsem důvěrně znala. Na všechny jsem byla milá, vždy vyhověla, ale vnitřně jsem se cítila přehlížená, nejistá, často jsem přemýšlela, co si o mně asi myslí ostatní, jak působím. Helenu jsem oslovila a stačila mi tři setkání, abych se cítila úplně, ale úplně jinak - plná života, ostatní již neřeším, vím, v čem jsem dobrá, získala jsem potřebnou sebedůvěru

a život si nyní opravdu užívám! Jsem velmi vděčná za naše společná setkání, jste opravdu skvělá.

Eva G., advokátka

SMĚŘOVÁNÍ

S Helenou jsme probraly nejen možnosti mého profesního směřování. Skvěle mířené otázky a neuvěřitelné umění naslouchat přinesla vnitřní prozření, díky kterým jsem věděla, co mám udělat a hlavně jak. Objevila jsem, jak využít své zkušenosti! Děkuji za vše!

Petr Wagner, podnikatel

STRUKTURA

Potřeboval jsem si ujasnit, že nejdu nesmyslným směrem a že věci logicky navazují. Chtěl jsem znát názor nezaujatého člověka a udělat si jasno v tom, co a jak dál. A to se povedlo. Jsem Vám opravdu vděčný za čas, pomoc a skutečné zaujetí řešit mé problémy. V tuto chvíli zbývá už jen vše "odmakat". Ještě jednou moc děkuji, máte skutečný talent naslouchat lidem!!!

JM, Yoga & Mind Terapeut

VÝSLEDEK

​Osobně cítím, že další naše setkání už není třeba. Velmi bych Vám chtěl poděkovat za Váš čas a Vaše cenné rady. Hodně mě to obohatilo a splnilo to má očekávání. Jsem rád, že jsem Vás mohl poznat. Ať se Vám daří.

Gabriela R., HR

(Z)ORIENTACE

Na Helenu jsem se obrátila s otázkou smysluplnost návratu do korporátu po dětech. Chtěla jsem mít možnost využít, co opravdu umím, mít možnost být sama sebou a zároveň mít pocit, že to, co dělám, někam vede, někomu pomáhá, má nějaký výsledek. Věděla jsem, že chci něco jinak a Helena mi pomohla se v mých představách a možnostech zorientovat, načrtly jsme spolu můj další pracovní život. Nyní pomáhám jiným v hledání jejich uplatnění a cítím radost a uspokojení, když získají práci, kterou si přáli.

Tereza Štěpánková, supervisor - spedice

PERSPEKTIVA

Prožívala jsem nelehké období jak v soukromém, tak i v pracovním životě. Myslela jsem, že vše musím zvládnout minimálně na 200%, doufala jsem, že se "něco" stane a vše se (samo!) vyřeší. Kupodivu se nestalo nic. Helča mi pomohla naučit se dívat na věci z úplně jiných směrů a vrátit mi život do vlastních rukou a užívat si jej. Díky za vše! 

Kateřina Muráni, senior manažer e-commerce

SEBEPOZNÁNÍ

Řešila jsem změnu kariéry. S Helenou jsme procházely mé úspěchy, potřeby a přání, co mi pracovně vyhovuje a co nikoliv. Co mě v životě baví a co bych určitě dělat nechtěla. Překvapilo mě nakolik náročné mohou být běžné personalistické otázky, když někdo skutečně trvá na jejich zodpovězení a kolik se toho jejich prostřednictvím mohu o sobě dozvědět. Dnes mám vysněnou práci, super kolektiv a každý den se do práce těším!

Bára Petrová, stylistka

IMPULS

Pracovala jsem jako event manažerka na volné noze a stále více tíhla k módě, ale nevěděla jsem, jak toto moje nové působení pořádně rozjet. S Helenou jsem si ujasnila, co mě nejvíc zajímá, kde mám své klienty, vytvořily jsme nové webovky a vizitky a přišly nové příležitosti. Mám práci snů a dělám, co mě baví!

Edgar Arancibia, muzikant/student/pracovník v hotelových službách

ODVAHA

Díky Heleně jsem si více uvědomil svou hodnotu a získal odvahu k změně zaměstnání, což způsobilo, že jsem spokojenější i v životě osobním. Dokázal jsem objevit aspekty své osobnosti, které jsem dříve nevnímal. Díky, Heleno.

Lucia Morrison, advokátka a překladatelka

PŘEKONÁNÍ

Osobně se považuji za velice pozitivního a vděčného člověka, k překonání zásadní životní výzvy (nová práce, životní styl) jsem ale Helenu potřebovala. Pomohla mi vidět, že i negativní zkušenost mohu proměnit v příležitost, že i drobné úspěchy se nemají nechat přejít bez povšimnutí, a že i v nelehké životní situaci se vždy dá nalézt záchytný bod.

Tomáš Vácha, podnikatel

ENERGIE

Helenu jsem vyhledal v momentě, kdy jsem stál na počátku mého nového business projektu a dostal jsem se do bodu, kdy jsem nevěděl, která z věcí, co hoří, má prioritu. Pomohla mi utřídit myšlenky, ale i představy, dodala energii pro další obchodní jednání a její nadhled a racionální přístup mi pomohly vidět skutečnosti z jiné perspektivy.

Karolina Zelenková, advokátka

OBOHACENÍ

S Helenou spolupracuji dlouhodobě – v určitých náročných životních, ale i pracovních fázích mi umožnila rozpoznat možnosti, které při rozhodování mám, a srovnat hodnoty a myšlenky. Mám velice náročnou práci, kterou miluji, a Helena mi pomohla uvědomit si, že i mimo tuto práci mám co objevovat a že mám v sobě řadu snů, které jsem si až do nedávné doby neměla čas splnit.

Jitka Šnajdrová, specialistka na organizaci kanceláří a domácností

INSPIRACE

Nadmíru inspirativní rozhovory! S humorem a lehkostí jsme prošly mé dosavadní zkušenosti, utvrdila jsem se v tom, co je mi nejbližší, co mi nejlépe jde, a jak bych to mohla využít. Nyní jsem pyšná na to, co umím, a hlavně znám svůj směr!

Eva Krblichová, asistentka ve veřejné správě

ROZHODNUTÍ

Potřebovala jsem nutně změnu. Práce ve stereotypním zaměstnání mě nebavila, společenský život nestál za mnoho a na bydlení u kamarádky jsem už byla velká. Helena mi pomohla ujasnit si, co bych chtěla dělat a jaké první kroky mohu učinit. Poradila mi, když jsem tápala. Dnes mám super práci s prima lidmi, svůj vlastní byt a taky lásku.

Lucie Lansdorfová, manažerka obchodu s kosmetikou

AUTONOMIE

Helena mě provedla zásadními rozhodnutími týkajících se školy, práce, ale i vztahů. Svou přímostí a trefnými otázkami mi pomohla uvědomit si, že se mohu přestát bát názorů ostatních, žít svůj život a říkat věci podle sebe bez stálé touhy zavděčit se. Nyní si více vážím sebe sama a nacházím konečně cestu, jak se mít ráda. Děkuju, že jsi, Helí!

Kateřina Azavedo, advokátka

MOŽNOSTI

Helenino naslouchání a především jednoduché otázky, na které ovšem vůbec nebylo snadné odpovědět, mi pomohly otevřít mou mysl novým možnostem, nové profesní cestě. Helena má přirozený talent za poměrně krátkou dobu se v člověku zorientovat, pomoct mu uvědomit si, co opravdu chce a pak ho nenásilně vést ke splnění jeho cíle.

Petra, Customer service

NADŠENÍ

Vaše neskutečná energie, ráznost a schopnost říct přešně to, co člověk na druhé straně právě potřebuje slyšet, mě vždy nakopne na pár dní dopředu. Jste fakt úžasná!

Honza,Sales Director

CÍLE i CESTA

Nyní přesně vím, jaký okamžik má nastat v mém životě. On určitě přijde, a až přijde, budu díky Vám připravený. Zkrátila jste mi cestu tam, kam bych šel oklikou. Jsem Vám vděčný.

JUDr. Helena Theunissen

IČ: 04502752

+420 604 301 541

helena@helenatheunissen.cz

Praha, Česká republika

Děkuji.

Připraveni na změnu? Stačí napsat!

bottom of page