top of page

Zářit jako Laura. La coach.

Představte si Španělku. Tmavé, kudrnaté vlasy. Rozzářené oči. Vlídný úsměv. Obrovské množství energie. Máte to? Tak to je Laura.


Laura je mojí dlouholetou mentorkou a supervizorkou. Potkaly jsme se v její coachingové škole Escuela Impacta v Palmě na Mallorce, kde jsem si rozšiřovala své pracovní dovednosti. Podstatou jejího koučinku je umění „impactar“, tedy přeneseně mít život ve svých rukou a mířit na cíl a zasáhnout. Laura svým klientům také zviditelňuje, jaké „impacto“ (dojem, vliv, zásah) mají na ostatní, na svůj život, a jaký potenciál se v nich ještě skrývá a jak jej použít.


Její kniha „Tu mundo impacta“ je průvodcem sám k sobě. Skvělý nástroj pro osobní rozvoj. Kniha plná příkladů ze života, srovnání, a konkrétních otázek, žádné všeobecné seberozvojové dobro. Kniha, která Vám umožní být si sám koučem, a posléze „impactar“.


Rozhovory s Laurou jsou vždy plné nadšení, energie, chuti pustit se do nových věcí (nebo dokončit to staré). Odkrývají limitující přesvědčení nebo přílišné nároky, které na sebe všichni občas máme, snímají stres a ukazují, které kroky lze podniknout teď hned. Pracuje ve španělštině a angličtině, osobně i on-line.


Laura způsobí, že budete zářit jako její oblíbené slunečnice.


¡Impacta!


www.lauracoaching.com


www.escuelaimpacta.comCurly woman with a book Tu mundo impacta

bottom of page