Na vlně mediace.

Když se sejdeme s Veronikou, dělá nám potíže se od sebe odtrhnout. Myslím, myšlenkově. Potkaly jsme se na tréninku mediace, což je – hodně zkráceně řečeno – alternativní metoda řešení sporu (bez soudů, bez advokátů). Naše rozhovory dávno přerostly obvyklé přátelské rozhovory a přešly do formy, které můžeme říct inspirační maratón.


Mediace jako nástroj řešení sporu

S Veronikou jsme založily projekt Na vlně konfliktu, který se věnuje právě řešení konfliktu formou facilitace a mediace. Ne každý totiž ví, že nepříjemnosti – na pracovišti, doma, se sousedy, nebo již v rámci existujících právních sporů – lze řešit i jinak, než s pomocí advokáta.


V rámci mediace se setkáte s řešením konfliktu, jak jej ještě neznáte. Konečně se nebudete cítit pod tlakem, ve stresu, s pocitem, že jste neměli možnost říct, co jste chtěli, že Vaše potřeby nebo požadavky byly umlčeny. Naopak. V našich facilitačních a mediačních sezení dostanete dostatek času i prostoru říci, co potřebujete tak, abyste se kolikrát i letitého sporu a úzkostí s tím spojených, zbavili.


S Veronikou věříme, že „kvalitu života určují kvalitní vztahy“. Že nabízíme vidinu na příjemnější život?

Beze sporu.


www.navlnekonfliktu.czTwo smiling blonde girls - mediators, coaching
Veronika Trutzová a Helena Theunissen - mediátorky