top of page

Pořádná masáž.

Jindru jsem jednou dostala jako dárek. A bohužel pro něj jsem ten typ, kterého (ťuk ťuk ťuk) nikdy nic nebolí. Pokaždé, když se vidíme, se mě Jindra ptá: "A Heli, co dneska, záda? Krk? Kolena?", a já "Jindro, zase nic". Trochu zklamaně povzdechne a jde na moje uběhané nohy, protože kvůli nim se vídáme.


Chcete-li mluvit, projde s Vámi všechno: aktuální šlágry v moravských vínech, jak se sbírá levandule a vyrábí se z ní olej nebo mýdlo, tipy na výlety nebo co nového ve volejbale. Nebo můžete příjemně mlčet a oddat se jeho péči.


Masáž, odstranění blokád, tejpy, kondice, strava


Mgr. Jindra Douda je pedagog s 20-ti letou praxí, sportovní a soukromý masér, terapeut a kondiční trenér. Masér florbalových národních týmů Slovenska (ženy), České republiky (muži), v současnosti u ženské volejbalové reprezentace ČR. Praxi odhaduje na 15.000 masáží, rukama mu za 20 let prošlo na 1 000 spokojených klientů. Zabývá se funkčními masážemi, manipulacemi, řešením blokád. Tejpuje pevnými i kinezi tejpy, propagátor magnetoterapie. Zabývá se poradenskou činností v oblasti kondice a silového cvičení, funkčních tréninků a orientuje se v doplňcích stravy.


Jindra. Na foto níže druhý zleva :)

jindra.douda@gmail.com


ženský volejbalový tým
Jindra Douda - masér

bottom of page