top of page

Jógový dech.

Moje srdeční záležitost, dobrá duše, herečka, lektorka jóga a skvělá máma Renata. Zmiňuji děti, protože jsme se potkaly ve školce, kde se naše děti zamilovaly natolik, že moje dcera Evelinka otrhala ze svého kulicha skleněné krystaly, aby je posléze mohla darovat Honzíkovi. Protože se mu líbily. A protože se jí líbil.


Renáta je všestranná osobnost, reprezentovala ČR v moderní gymnastice a o tělu toho tedy ví opravdu hodně, tanečnice, performerka a herečka (viděla jsem ji osobně v divadle Venuše a byl to skutečně zážitek), choreografka módních show, jogínka.


Ve své jógové praxi se soustředí na to nejdůležitější: mít tělo, dech a mysl v harmonii. Její on-line kurzy Vás zklidní už od prvních slov, dechová cvičení Vám – chtělo by se říct vyrazí dech - ale ve skutečnosti se děje pravý opak: naprosté zklidnění, soustředí na daný okamžik, uvolnění bloků mentálních a posléze i fyzických. A k tomu ona jako průvodkyně celého toho procesu. Cítit se lépe ve vlastním těle i na duši je díky Renátě zas o trochu snadnější.


www.renatamartinova.czRenáta Martinová - jóga

bottom of page