Zlepšit brand.

Změna práce? Vlastní podnikání?

Představte si, že se rozhodnete změnit práci. U mých klientů nic neobvyklého. Možná nepůjde jen o změnu zaměstnání, ale skutečně velký krok do neznáma. Nějaké vlastní podnikání. Nebo už možná podnikáte, ale Vaše značka potřebuje trochu "nakopnout", omladit, přizpůsobit se on-line světě, zviditelnit se na sítích, cokoliv..


Jak uchopit svůj brand?

Možná je Vaše podnikání o něčem, co už tady na trhu je, nebo je to úplná bomba, o které zatím ještě nikdo neslyšel. Jenže, nemáte tak úplně všechny dovednosti k tomu, abyste zjistili, jak to aktuálně na trhu vypadá, jak obvykle reaguje cílovka, na kterou máte políčeno, jak je na tom Vaše konkurence. Chybí Vám strategie, logo, nejste si jisti, jaká je Vaše hlavní odlišující myšlenka či jak uchopit Vaše podnikání v pěti větách, aby bylo srozumitelné pro všechny. Hodilo by se Vám, aby Váš nový brand dostala ucelenou formu, skvělý web, dobrou image na sociálních sítích, skvělé PR.


Kiduo na všechno

Tohle všechno umí dvojka Filipa a Zuzany z Kiduo. Znáte Ambiente? Znáte. A právě za tím stojí tihle dva. Možná od nich nebudete potřebovat všechno, co umí, protože jste sami šikovní a značnou část si obstaráte sami, ale s tím ostatním Váš pomůže Kiduo.

No kidding.


www.kiduo.cztwo laughing people
KIDUO - dream team