top of page

MY TEAM

Realizační tým. Tohle slovní spojení si, Vladimíre, s dovolením půjčím.

Když Vladimír popisoval, jak pro zvládání náročného životního období využívá služeb různých profesionálů: mě jako koučky, advokáta, maséra, nebo lékaře, ale i kadeřnice, potvrdil mi tak moje přesvědčení, že jeden druh podpory v procesu změny často prostě nestačí.


Víc než coaching

V rámci koučování totiž přicházejí momenty, kdy je potřeba víc, než jen podpora od kouče. Možná měníte práci, možná potřebujete zvýšit sebevědomí, možná řešíte vztahy, změnu bydlení nebo země, ve které chcete žít. Možná se chcete vrhnout do vlastního podnikání nebo zlepšit work-life balanc. Během našich rozhovorů si pak uvědomíte si, že potřebujete radu od advokáta, dát se fyzicky nebo psychicky do formy, začít lépe jíst či totálně změnit šatník, protože Vaše stávající oblečení, to už prostě nejste Vy. Možná se budete chtít přestěhovat, možná totálně přeorganizovat bydlení nebo srovnat si tělo i myšlenky po coachingu jógou.


I bez coachingu máme všichni v životě okolo nějaký ten realizační tým. Ségru, co nám řekne, že tyhle šaty fakt ne, kadeřnici Janu, co nám opraví ten příšerný corona-přeliv, co jsme si na hlavě vytvořili, známou právničku, na kterou se obracíme, když potřebujeme „jen skouknout“ nějakou smlouvu, pravidelné rozhovory s kamarádem nad tím, co se nám to děje, a občasné návštěvy gymu, abychom se po tom víkendu dali trochu do kupy.


Všechno se vším souvisí

I proto už nějakou dobu rozvíjím tuto myšlenku: soustředit profesionály, kteří o nás pečují - obvykle ale každý jednotlivě – na jeden, pro všechny dostupný, prostor. Místo, kde byste si mohli vybrat, pokud budete potřebovat někoho dalšího do Vašeho "realizačního týmu", někoho, o kom řeknete, že tvoří "MyTeam".


Oslovila jsem proto vybrané osobnosti, jejichž obor činnosti se s tím mým (life coaching) v určitých bodech protíná. Věřím dokonce, že všechny tyto profese se určitým způsobem prolínají, doplňují, i když každá může existovat sama o sobě. Psycholog. Trenér. Nutriční terapeutka. Stylistka. Advokátka, a mnoho dalších.


A jsem nesmírně potěšena, že oslovení specialisté mé pozvání přijali a stali se tak součástí projektu „MyTeam“. Každý z nich je profesionálem ve svém oboru, kterému se již dlouhé roky věnuje, a všichni mají něco společné: mají rádi lidi, umí o ně pečovat, být jim oporou a pomáhat, kde to potřebují. A podobně jako pasta ke kartáčku, obrázek do rámu, víno do sklenice, mohou doplnit naše life-coachingová sezení.


Jejich příběhy budete nacházet na mém blogu v sekci: „MyTeam“.

Tohle Vás bude bavit.


Vaše Helena

helena@helenatheunissen.cz

+420 604 301 541MyTeam - spolupracující specialisté pro příjemný život

bottom of page