top of page

Vyladěné jídlo.

Když uvidíte příspěvek od Lady, dostanete na něj obrovskou chuť. Lada je nutriční terapeutka, která z jídla nedělá vědu, ale zážitek, po kterém se budete cítit dobře, zvláště když jste se rozhodli, že potřebujete nějaké to kilo shodit.


Jak se netrápit dietami?

Hubnutím se zabývá již 20 let a přesně ví, kde většina lidí dělá chyby. Lada má online poradnu MyDiet a svůj vlastní systém hubnutí, který se jmenuje DietPlan, prověřenými mnohými. Jen si zkuste dát Ladu do Googlu.

Pointou je, aby se už klienti netrápili dietami na to, aby byli štíhlí a cítili se dobře. Její systém má snadno uchopitelné základní principy, které jsou přístupné a srozumitelné pro každého. Každý chceme se cítit nabití energií, v kondici a skvěle ve vlastním těle, Lada vlastním příkladem právě tohle učí své klienty.


Vše o jídle

Chtěli-li jste někdy něco vědět o jídle a báli jste se zeptat, tak se podívejte na Lady blog, tam je všechno. V mé praxi se poměrně často setkávám s tím, že kromě změn na pracovním nebo vztahovém poli, klienti řeší i svůj životní styl a touhu změnit životosprávu, prostě cítit se dobře ve vlastním těle, ale nemučit se hlady. Jako inspiraci pro začátek jim často doporučím třeba Ladinu knihu Štěstí na talíři. Ze zkušenosti vím, že Lada vás naučí dobře jíst.


Tak co si dáte dneska? www.ladanoskova.czbottom of page