Vytrénovaný.

S Radkem jsme se potkali před lety pracovně, já v roli klientky, která chce mít vypracovanější nohy, a již během první hodiny bylo víc než jasné, že jak moc se naše profese prolínají. Radek je kondiční trenér a pracuje s těmi nejlepšími sportovci, aktuálně s futsalovým teamem Sparta Praha.


Potřebujete osobního trenéra?

Pracuje však také jako osobní trenér, který rozumí tomu, že aby se člověk dostal fyzicky do kondice jen makat nestačí. Hodně je to skutečně tzv. o hlavě a Radek věří tomu, že právě mentální trénink, či chcete-li coaching, stojí až z 80% za úspěchem, když si chcete zlepšit fyzičku.


Když jsem viděla Radkův životopis, ohromil mě rozsah jeho znalostí: že vystudoval FTVS Vás asi nepřekvapí, ale má pod palcem i výživu, řešení bolestí v oblasti bederní páteře, ví všechno o Vašem kolenním kloubu i kyčli, zná všechno o svalech. Je také instruktorem různých sportů. Radek má prostě absolutní přehled a těžko byste pro řešení Vaší fyzičky hledali někoho lepšího.


Jeho specialita je kvalita pohybu a výkonnosti, které se věnuje ve svém individuálním programu funkčního tréninku. A to hlavní? Rozhovory s Radkem jsou vždy obohacující, jelikož se nezužují pouze na „lepší fyzičku“, ale i na tu duševní cestu k ní.


riha.radek@gmail.comHandsome man dark hair, eyes
Radek Říha - osobní trenér